Majstrovstvo regiónu Spiš 2018

     
por. meno superdlhé trate dlhé trate spolu
1. Ištvan Milan + Miloš 69,359 129,005 198,364
2 Matalík Peter 120,23 163,477 283,707
3 Jacko Jozef 208,354 154,812 363,166
4 Papaj V+J 261,062 116,66 377,722
5 Drusa Patrik + Vincent 143,439 279,476 422,915
6 Hovančík Ľubomír 63,991 376,345 440,336
7 Ing. Peter Jendrichovský 339,089 154,169 493,258
8 Korenko Víťazoslav 384,367 125,671 510,038
9 Huňady Jozef + Pavol 364,188 186,971 551,159
10 Genčúr František 352,159 260,619 612,778
11 Štieber Jozef 274,031 462,804 736,835
12 Šoltes Ján 318,666 437,242 755,908
13 Michal Bilek 310,328 480,184 790,512
14 Dravecký Ľubomír 742,084 122,779 864,863
15 Lesnický Jozef 759,016 167,14 926,156
16 Pavličko  585,785 390,471 976,256
17 Dlugoš Ján 718,437 265,697 984,134
18 Gaj Peter 688,955 532,258 1221,213

 

 

 

 

MAJSTROVSTVO REGIONU SPIŠ 2017



# Chovateľ Základná organizácia Celkový počet bodov
1 P + Š Zeleňák 02306 Smižany 3 473
2 Milan Blahovský 02302 Spišské Podhradie 3 318
3 Jacko Jozef 03504 Brezovica 3 301
4 Lesnický Jozef 02301 Spišská Nová Ves 3 251
5 Drusa Vincent + Patrik 03504 Brezovica 3 061
6 Gurgoľ Daniel 02206 Poprad - Spišská Sobota 3 034
7 Matalik Peter 03504 Brezovica 2 983
8 V + J Vernarský 02306 Smižany 2 951
9 Dravecký Ľubomír 02810 Hôrka 2 927
10 Pavličko Ján 02802 Spišská Belá 2 802
11 Bujňák Marcel 03503 Torysa 2 743
12 Ištvan Milan+Miloš 03502 Lipany 2 743
13 Orolín Michal ml. 02211 Spišské Bystré 2 685
14 Lukáš Čurilla 02304 Richnava 2 684
15 Huňady Jozef+Pavol 03504 Brezovica 2 678
16 Babej Ján 02301 Spišská Nová Ves 2 668
17 Ing.Špiner Ján 02302 Spišské Podhradie 2 656
18 Bilek Michal 02303 Levoča 2 624
19 Sudimak Pavol+Vladimír 03507 Lesík 2 623
20 Ščislák Václav 03502 Lipany 2 586

.......................

MAJSTROVSTVO SDT - 5/3
 
# Chovateľ Základná organizácia Celkový počet bodov
1 Jacko Jozef 03504 Brezovica 874
2 Fuchs Pavol+Marek 03505 Ľubotín 820
3 P + Š Zeleňák 02306 Smižany 804
4 Matalik Peter 03504 Brezovica 765
5 Pavličko Ján 02802 Spišská Belá 752
6 Ščislák Václav 03502 Lipany 723
7 Bilek Michal 02303 Levoča 718
8 Ďurica Miro+Erik 03504 Brezovica 715
9 Drusa Vincent + Patrik 03504 Brezovica 661
10 Jacenko Peter 02801 Slovenská Ves 642
11 Žrobek Peter 02806 Huncovce 632
12 Bujňák Marcel 03503 Torysa 630
13 V + J Vernarský 02306 Smižany 572
14 Volk-Hudák Karol 03505 Ľubotín 571
15 Gergelčík Matej+Fero 03504 Brezovica 563
16 Milan Blahovský 02302 Spišské Podhradie 552
17 Ištvan Milan+Miloš 03502 Lipany 551
18 Mesarčík Milan st. 02803 Kežmarok 540
19 Sudimak Pavol+Vladimír 03507 Lesík 525
20 Dianovský Marián 02301 Spišská Nová Ves 506
..................